СУЧАСНІ ФІЛЬТРИ CH 7-SKY TECHNOLOGY ТА CH SMART-ION FILTER


А знаєте що найважливіше під час пандемії?  Чисте повітря!

 

Ми пропонуємо ознайомитись з моделями C&H, які обладнані сучасними фільтрами CH 7-SKY TECHNOLOG та CH SMART-ION FILTER.

 

В ЧОМУ РІЗНИЦЯ ВІД ІНШИХ ФІЛЬТРІВ?

 

Ці фільтри допоможуть зробити повітря більш безпечнішим, завдяки іонізації та фільтрації. CH 7-SKY TECHNOLOG містить в собі 7 різних фільтрів, які виконують різні функції очищення повітря від шкідливих речовин.

Пропонуємо ознайомитись з кожним фільтром детальніше.

 

Chitin Protect

 

Назвемо його пасткою для віруса.

Цей шар має протимікробну та антивірусну дію. Основною складовою є хітин – це хітозан, він є пасткою для вірусів. Його молекули здатні утворювати високовпорядковані надмолекулярні структури. Шар хітозану вкритий шарем з вуглеводів, до якого прилипають гемаглютенові “шипи” вирусів.

 

Argentum ION

 

Це фільтр який вкритий іонами срібла. Саме вони нейтралізують різноманітні мікроорганізми, вбивають і значно понижують активність бактерій, грибків. Фільтр очищує повітря і запобігає збільшенню кількості мікроорганізмів в приміщенні.

 

Catechin Absorb

 

Цей фільтр блокує активність вірусів та бактерій за допомогою катехіну – це природній антисептик, який є в листях зеленого чаю.

 

Acaro-clean

 

Цей шар вбиває усіх нежданих гостей – пилових кліщів. Він оброблений спеціальними речовинами, які знешкоджують кліщів та запобігають їх подальшому розмноженню.

 

Stop formaldehyde

 

Формальдегіди – це шкідливі газоподібні поєднання, які можуть викликати рак. Цей фільтр вбиває літаючі органічні речовини, такі як формальдегіди, які виділяють наша мебель.

 

Super vitamin C

 За допомогою даного фільтру, повітря насищується вітаміном і вже через годину роботи кондиціонера, в повітрі є необхідна щоденна доза людини.

 

Eco fresh

 

Це електростатичний повітроочищувальний фільтр. При русі повітря через соти цього фільтра на нитках утворюється статичний заряд і електромагнітне поле. Поляризація суттєво збільшує ефективність очистки повітря від пилу.

 

 


Присоединяйтесь:
2020 - КлиматКонтроль - Все права защищены
К оплате принимаются: